Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

DK Partner
łódzkie, cała Polska
praca stacjonarna
4972 dni temu

Ogłoszenie numer: 118056, z dnia 2010-10-21

Agencja Doradztwa Personalnego DK Partner dla swojego Klienta, firmy specjalizującej się w sprzedaży hurtowej i detalicznej materiałów przeznaczonych do dekoracji oraz wykończenia wnętrz, poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie, cała Polska

Nr Ref.: PH/MD/20/09

Opis stanowiska

  • Utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi Klientami firmy
  • Pozyskiwanie nowych odbiorców
  • Częste podróże na terenie całej Polski
  • Przygotowywanie zamówień
  • Realizacja planów i założeń firmy
  • Organizowanie promocji
  • Prowadzenie szkoleń produktowych

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie w sprzedaży i promocji produktów z branży wykończeń wnętrz będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office, poziom średniozaawansowany
  • Dyspozycyjność, chęć do częstych podróży stanowi warunek konieczny
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie, posiadającej sieć dystrybucyjną na terenie całego kraju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (kwota podstawowa + prowizja)
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, pokrycie wszelkich kosztów podróży)
  • Ciekawą pracę pozwalającą na liczne podróże oraz pozwalającą na dalszy rozwój doświadczenia handlowego