Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

MC-Bauchemie Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie, Gdańsk, Bydgoszcz,Białystok,Olsztyn
praca stacjonarna
5716 dni temu

Ogłoszenie numer: 50433, z dnia 2008-10-07

wiodący w Europie producent materiałów w zakresie specjalistycznej chemii budowlanej w ramach rozbudowy biura poszukuje:

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie, Gdańsk, Bydgoszcz,Białystok,Olsztyn

Opis stanowiska

Do Państwa obowiązków będzie należeć:
  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami;
  • prowadzenie szkoleń i nadzorów technicznych;
  • współpraca z centralą firmy w Niemczech, zakładem produkcyjnym oraz biurami regionalnymi;
  • przygotowywanie raportów, zestawień i analiz.
  • Wymagania

    Oczekujemy od Państwa:
  • dyplomu wyższej uczelni - wydział budownictwa lub pokrewne preferowane;
  • dobrej znajomości języka niemieckiego lub ewentualnie angielskiego;
  • swobody w utrzymywaniu kontaktów z klientami;
  • samodzielności;
  • dyspozycyjności;
  • oświadczenie w sprzedaży produktów chemii budowlanej będzie mile widziane;
  • prawo jazdy kat. B.
  • Oferujemy

    MC-Bauchemie oferuje Państwu:
  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z oddziałami w całej Europie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników pracy;
  • długoterminowe możliwości rozwoju;
  • gruntowne szkolenie w siedzibie firmy;
  • samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych;
  • standardowe świadczenia socjalne.