Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Kujawsko-pomorskie
PRZEDSTAWICIELEM BANKOWYM

Lukas Bank SA
kujawsko-pomorskie, Toruń , Trójmiasto
praca stacjonarna
6113 dni temu

Ogłoszenie numer: 33785, z dnia 2007-09-20

Lubisz sprzedawać ? Szukasz pracy w stabilnej, renomowanej firmie? Podejmujesz chętnie wyzwania? Cenisz swobodę w działaniu? 4 X TAK ? Wybierz pracę w przyjaznym banku i ZOSTAŃ NASZYM

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie, Toruń , Trójmiasto

Nr Ref.: PB/TR/09 - Trójmiasto|PB/TO/09 - Toruń

Opis stanowiska

-aktywna sprzedaż produktów bankowych poza placówką bankową - organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów bankowych - kreowanie pozytywnego wizerunku LUKAS Banku na rynku

Wymagania

-wykształcenie min. średnie (studenci mile widziani) - łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu dobrych relacji z klientem - skuteczność i wytrwałość w dążeniu do realizacji wyznaczonych zadań - umiejętność obsługi komputera (MS Office) - doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta mile widziane - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

-pracę w nowoczesnym banku - atrakcyjny system wynagrodzenia (wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja) - zatrudnienie na umowę o pracę oraz elastyczne godziny pracy - możliwość korzystania z samochodu służbowego - pakiet szkoleń przygotowujący do pracy - możliwość rozwoju i awansu w międzynarodowej instytucji finansowej - przyjazną, twórczą atmosferę pracy