QC./ Structural Supervisor
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » QC./ Structural Supervisor

Poznaj stanowisko:
Koordynator Projektu

Koordynator projektu to osoba, która odpowiada za koordynację oraz nadzór techniczny nad danym projektem na wyznaczonym obszarze. Do podstawowych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami, współpraca z kierownikiem merytorycznym, przygotowywanie umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrola prac podwykonawców wg danych ...


czytaj więcej: Koordynator Projektu

Praca Koordynator Projektu

QC./ Structural Supervisor - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Budownictwo / Geodezja / Energetyka / Elektronika / Kadra zarządzająca / pomorskie / Gdańsk

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Deputy Store Manager (Fashion) Hays Poland pomorskie

Zastępca Kierownika Sklepu POLOmarket Sp. z o.o. pomorskie

Kierownik Sklepu POLOmarket Sp. z o.o. pomorskie

Kierowca Betonomieszarki CEMEX Polska Sp. z o.o. pomorskie

Kierownik Działu Rekrutacji Jobfinder pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
QC./ Structural Supervisor
Gdańsk
QC./ Structural Supervisor
Gdańsk
Nr Ref.: 1072272
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.

Twoja następna firma
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się projektowaniem i wykonawstwem konstrukcji stalowych instalacji dla przemysłu chemicznego, morskiego i offshore poszukujemy osoby na stanowisko Inspektora ds. kontroli jakości w obszarze konstrukcji stalowych.


Twoje następne stanowisko
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za nadzór nad jakością wykonania prac spawalniczych w zakresie konstrukcji stalowych podczas prefabrykacji i montażu, przeprowadzenie czynności kontrolnych, które są przewidziane w obowiązujących specyfikacjach, monitorowanie oraz testowanie dostępnego sprzętu, a także zapewniania przyrządów pomiarowych.

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
Poszukujemy osób, które w bardzo dobrym stopniu posługują się językiem angielskim, posiadają minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie konstrukcji stalowych, są dostępne w przeciągu 3 tygodni do podjęcia pracy oraz posiadają certyfikat IWI / IWE lub EWE.


Co zyskujesz?
Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy dla dużej międzynarodowej firmy realizującej interesujące projekty w przemyśle chemicznym, morskim i offshore. Firma oferuje umowę o pracę oraz prywatną opiekę medyczną.


Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl