Podobne oferty pracy

Quality Manager
Toruń
Quality Manager
Toruń
Nr Ref.: 1067892

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Dla naszego Klienta w okolicy Torunia, producenta komponentów z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem jakości w firmie z branży automotive, nadzór nad funkcjonowaniem systemu kontroli jakości, usprawnienia i optymalizację procesu kontroli jakości, zapewnienie zgodności wytwarzanych produktów z wymogami Klientów, nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych oraz przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakości.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej z branży automotive oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

W przypadku zainteresowania udziałem w procesie rekrutacji proszę aplikować w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Aplikuj profilem
Nieuzupełniony profilUzupełnij

Rozmiar pliku 15MB | .bmp, .doc, .docx, .gif, .gzip, .jpeg, .jpg, .odt, .pdf, .pjpeg, .png, .rar, .rtf, .tiff, .txt, .xls, .xlsx, .zip

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl