Quality Manager
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Quality Manager

Poznaj stanowisko:
Specjalista ds. Kontroli Jakości

Pracownik zatrudniony na tym stanowisku odpowiada za kontrolę przebiegu procesu produkcyjnego i zapewnienie odpowiedniej jakości wytworzonych produktów, zgodnie z obowiązującymi normami ISO i wymaganiami odbiorców. Określa standardy, które będzie musiał spełnić finalny produkt i dobrać narzędzia oraz model produkcji, który zapewni osiągnięcie tego celu. Na podstawie tych ustaleń tworzy kompleksowy plan procesu produkcji oraz ...


czytaj więcej: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Quality Manager - Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Kontrola jakości / Przemysł / Produkcja / kujawsko-pomorskie / Toruń

 

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Kontroler Jakości Exact Systems S.A. kujawsko-pomorskie

Technolog Grupa Progres kujawsko-pomorskie

Operator/Programista CNC Grupa Progres kujawsko-pomorskie

Lakiernik Proszkowy Nomet Sp. z o.o. kujawsko-pomorskie

Pracownik produkcyjny Klient portalu Praca.pl kujawsko-pomorskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?
 
Quality Manager
Toruń
Quality Manager
Toruń
Nr Ref.: 1067892
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta w okolicy Torunia, producenta komponentów z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem jakości w firmie z branży automotive, nadzór nad funkcjonowaniem systemu kontroli jakości, usprawnienia i optymalizację procesu kontroli jakości, zapewnienie zgodności wytwarzanych produktów z wymogami Klientów, nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych oraz przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakości.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej z branży automotive oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

W przypadku zainteresowania udziałem w procesie rekrutacji proszę aplikować w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl