Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

dziś

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń, Krobia,Chełmża

wczoraj

Przemysł / Produkcja

kujawsko-pomorskie, Toruń, Cierpice

2016-08-26

Przemysł / Produkcja

kujawsko-pomorskie, Toruń, Cierpice

2016-08-26

Inżynieria / Projektowanie

kujawsko-pomorskie, Toruń

2016-08-26

Praca fizyczna, Przemysł / Produkcja

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Inowrocław, Tuchola, Nakło n. Notecią, Świecie, Grudziądz

Quality Manager- Ogłoszenie archiwalne

Praca Hays Poland / Kontrola jakości / Przemysł / Produkcja / kujawsko-pomorskie / Toruń

Quality Manager
Toruń
Quality Manager
Toruń
Nr Ref.: 1067892
HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.
Dla naszego Klienta w okolicy Torunia, producenta komponentów z branży automotive, poszukujemy osoby na stanowisko Quality Manager.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za zarządzanie obszarem jakości w firmie z branży automotive, nadzór nad funkcjonowaniem systemu kontroli jakości, usprawnienia i optymalizację procesu kontroli jakości, zapewnienie zgodności wytwarzanych produktów z wymogami Klientów, nadzór nad realizacją działań korygujących i zapobiegawczych oraz przeprowadzanie wewnętrznych i zewnętrznych audytów jakości.

Od kandydatów oczekujemy wykształcenia wyższego technicznego, minimum 3 letniego doświadczenia w zarządzaniu obszarem jakości w firmie produkcyjnej z branży automotive oraz bardzo dobrej znajomości języka angielskiego. Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

W przypadku zainteresowania udziałem w procesie rekrutacji proszę aplikować w języku polskim za pomocą przycisku Aplikuj.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl