Najnowsze oferty pracy

  • Ratownik wodny

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Jarosławiec (pow. sławieński, gm. Postomino)
    specjalista junior / mid  umowa zlecenie  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa   7 000 - 10 000 zł brutto/mies.  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Opis stanowiska: praca stała lub sezonowa NAD MORZEM; nadzór nad gośćmi korzystającymi z Aquaparku; udzielanie pomocy w nagłych, stresowych sytuacjach;
Zobacz więcej ofert pracy

Ratownik basenowy

Sante A. Kowalski Sp. j.
Warszawa
praca stacjonarna
2262 dni temu

Firma SANTE – lider na rynku producentów żywności funkcjonalnej – rozszerzyła swoją działalność o wyjątkowy kompleks terapeutyczno-basenowo-saunowy: Studio Sante

Naszym celem jest uświadamianie, że zdrowie jest dobrostanem dostępnym dla każdego. Łączymy elementy edukacji żywieniowej, ruchowej i rozwojowej z terapiami oraz głębokim relaksem. W Studiu Sante mamy unikaty na skalę europejską! Regenerującą saunę Goldarium wyłożoną 24-karatowym złotem. Japońskie kamienne łoża Ganbanyoku, na których traci się wyjątkowo wysoką ilość kalorii. A jedyna w kraju Ożywiona Woda Sante w basenie, saunach oraz gabinetach terapeutycznych dotlenia każdą komórkę ciała. Działa też u nas zespół holistycznie wyspecjalizowanych terapeutów.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
  • zabezpieczanie organizowanych na basenie zajęć sportowych i eventów;
  • fachowe udzielanie pierwszej pomocy osobom znajdującym się w potrzebie;
  • współpraca z odpowiednimi służbami medycznymi oraz porządkowymi;
  • sprawowanie pieczy nad prawidłowym stanem basenu (między innymi poprzez sprawdzanie stanu parametrów wody i saun w systemie online widocznym na panelu mobilnym – zgłaszanie nieprawidłowości);
  • kontrola stanu urządzeń oraz sprzętu, które zapewniają bezpieczeństwo kąpiących się osób;
  • usuwanie z powierzchni i dna obszaru przeznaczonego do kąpieli wszystkich przedmiotów mogących stanowić potencjalne zagrożenie dla korzystających z basenu osób.
Wymagania:
  • posiadanie kwalifikacji ratownika wodnego zgodnie z Ustawą o bezpieczeństwie osób przebywających na obszarach wodnych, z dnia 18 sierpnia 2011 roku,(Dz.U. Nr 208, poz. 1240, art. 2 ust. 5);
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;
  • odpowiedzialność, punktualność, rzetelność;
  • nastawienie na klienta;
  • chęć do pracy również w weekendy oraz zmianowej;
  • mile widziani studenci.
Oferujemy:
  • pracę w wyjątkowym miejscu z wyjątkowymi ludźmi
  • możliwość prowadzenia dodatkowych zajęć, np. nauka pływania, aqua cycling, aqua aerobic
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • pracę w systemie zmianowym
  • rabaty na korzystanie z usług Studia Sante w tym korzystanie z kompleksu basenów i saun Studia Sante
  • dogodna lokalizacja i bezpłatny parking