Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Hiszpania
Recepcjonistka, Recepcjonista

Pro-Staff
Hiszpania
praca stacjonarna
6697 dni temu

Ogłoszenie numer: 17629, z dnia 2006-01-26

Pro-Staff

Pro-Staff Polska to agencja pośrednictwa pracy wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 2244/1b. Od ponad czterech lat działamy w branży turystycznej. Poszukujemy ludzi chętnych do pracy w hotelach, a w szczególności w animacji. Zapewniamy miejsca pracy oraz dostarczamy profesjonalny personel w wielu resortach turystycznych w Europie (Francja, Hiszpania, Grecja, Cypr, Włochy) oraz w Egipcie.

Miejsce pracy: Hiszpania

Opis stanowiska

-pracuje w hotelowej recepcji -wymagane jest doświadczenie w branży hotelowej oraz znajomość obsługi komputera -zdolność kierowania grupą ludzi -dyspozycyjność - praca na zmiany -miła aparycja, komunikatywność

Wymagania

Wiek 18-45 lat Języki Wymagana jest płynna lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie. Znajomość drugiego języka obcego (niemiecki, rosyjski, włoski, francuski...) jest dodatkowym atutem.

Oferujemy

Zarobki: od 2.500 PLN netto miesięcznie. Praca 6 dni w tygoniu - 8 godzin dziennie, 1 dzień wolny. Pracodawca zapewnia wyżywienie i zakwaterowanie pracownika. Możliwość awansu.