Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Recepcjonistka / Recepcjonista |(praca tymczasowa)

Buro Happold Polska Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
5008 dni temu

Ogłoszenie numer: 114061, z dnia 2010-09-15

Buro Happold jest międzynarodową firmą inżynierów projektantów i konsultantów istniejącą od 1976 roku i zatrudniającą 1600 pracowników w biurach na całym świecie. Oferujemy kompleksowe usługi projektowe i doradztwo w zakresie inżynierii lądowej, projektowania konstrukcji i instalacji, bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, infrastruktury technicznej i wielu innych. Współtworzyliśmy wiele prestiżowych budynków na świecie. Na polskim rynku jesteśmy obecni od ponad 10 lat, mając za sobą stale rosnącą listę udanych projektów. Więcej informacji na temat Buro Happold można uzyskać na stronie internetowej www.burohapppold.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista
(praca tymczasowa)

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • Obsługa linii telefonicznej i urządzeń biurowych
  • Dystrybucja korespondencji
  • Dokonywanie rezerwacji przelotów, hoteli, biletów kolejowych dla pracowników i gości
  • Współpraca z firmą kurierską
  • Koordynacja zaopatrzenia biura
  • Obsługa archiwum
  • Wsparcie administracyjne zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (stała współpraca z osobami anglojęzycznymi)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i bardzo dobra organizacja pracy
  • Pozytywne nastawienie i entuzjazm
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Gotowość podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy

  • Tymczasowe zatrudnienie
  • Pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku