Ogłoszenie numer: 1100384, z dnia 2016-05-26

SuperKsięgowa.pl to ogólnopolskie innowacyjne biuro rachunkowe ON-LINE dla małych i średnich przedsiębiorstw z pełnym zakresem obsługi księgowej. To uznana na rynku marka i jedno z najpopularniejszych tego typu rozwiązań w Polsce, docenione przez Klientów, wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami.

SuperKsięgowa.pl została wybrana jako partner mBanku do świadczenia usługi księgowej w ramach innowacyjnej w skali europejskiej oferty mKsięgowość.

Działamy w ramach grupy kapitałowej EXTOR S.A., która od 10 lat specjalizuje się w outsourcingu usług księgowych, podatkowych, płacowych i kadrowych, świadczonym dla spółek polskich i z kapitałem zagranicznym.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy obecnie osób na stanowisko:

Recepcjonistka/Recepcjonista

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: REC_WWA/2016/03

Opis stanowiska

Do obowiązków Recepcjonistki będzie należało:

  • obsługa administracyjna recepcji;
  • obsługa centrali telefonicznej (również w języku angielskim);
  • obsługa recepcyjna gości;
  • organizacja i obsługa spotkań;
  • zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą;
  • współpracę z firmami kurierskimi i pocztą;
  • zaopatrzenie biura w artykuły biurowe i spożywcze;
  • wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych;
  • zarządzanie salami konferencyjnymi, bieżąca dbałość o odpowiedni wygląd i stan techniczny oraz czystość pomieszczeń biurowych;
  • zgłaszanie nieprawidłowości do personelu technicznego i administracji biura;

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, Internetu oraz urządzeń biurowych;
  • dobra znajomość języka angielskiego;
  • proaktywne i elastyczne podejście do wykonywania delegowanych zadań;
  • umiejętność taktownego prowadzenia rozmów przez telefon;
  • wysoka kultura osobista i miła aparycja;
  • dobre zdolności komunikacyjne i organizacyjne;
  • samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu;
  • umiejętność ustalania priorytetów działania;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • współpracę na podstawie umowy zlecenia;
  • samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków;
  • pracę w zespole doświadczonych specjalistów
  • pakiet MultiSport

Poznaj stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista

Recepcjonista w administracji biurowej jest osobą, która odpowiada za obsługę gości odwiedzających firmę. Dba on o dobry wizerunek przedsiębiorstwa, jest odpowiedzialny za pierwsze wrażenie, kontakt z gośćmi i umawianie spotkań.Do jego obowiązków należą m.in. organizacja i zapewnienie prawidłowej pracy recepcji, zarządzanie korespondencją, kontakt z kurierami czy utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu ...

Podaj adres e-mail i przejdź dalej

- Wymagane pola

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl