Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA

HOTEL MONOPOL
Katowice
praca stacjonarna
5901 dni temu

Ogłoszenie numer: 41223, z dnia 2008-03-10

Ekskluzywny 5***** Hotel Monopol położony jest w samym centrum w starej części miasta, u zbiegu ulic Dworcowej i Dyrekcyjnej. Odrestaurowany z rozmachem hotel oddaje do dyspozycji Gości 108 pokoi. Przyjeżdżając do Hotelu Monopol obok wypoczynku w komfortowych warunkach Goście mogą rozkoszować się doskonałymi daniami serwowanymi w naszych dwu restauracjach, gdzie menu zmienia się wraz z porami roku. Miły i profesjonalny personel pracujący w Hotelu Monopol jest gwarancją usług na najwyższym poziomie. Wśród Gości, którzy docenili nasze usługi znaleźli się między innymi: Angielska Reprezentacja Piłki Nożnej, grupa Deep Purple oraz wiele innych czołowych postaci ze świata kultury i sportu.

Miejsce pracy: Katowice

Opis stanowiska

  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • obsługa centrali telefonicznej
  • check-in, check-out
  • wystawianie dokumentów finansowych
  • budowanie trwałych relacji z klientami
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i MS Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • wysoka kultura osobista, zaangażowanie
  • Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz warunki pracy
  • miłą atmosferę
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole