Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   mazowieckie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor / Newsman

Action S.A.
mazowieckie, Zamienie k. Warszawy
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
797 dni temu

Ogólnopolska dynamicznie rozwijająca się sieć sklepów nowoczesnych technologii mobilnych, ekspert sprzedaży detalicznej oferujący urządzenia IT i RTV/AGD, zdobywca wielu wyróżnień w tym ’Laur Konsumenta Dekady 2004/ 2014’ ’Złoty Laur Klienta’ w kategorii ’Sklepy Komputerowe (2010,2011,2012,2013), Gazela Biznesu 2013, poszukuje osoby na stanowisko.

Firma ACTION S.A. poszukuje osób do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Zamienie k. Warszawy
Nr ref.: RedNew022022
Uwielbiasz gry i popkulturę? Potrafisz o nich pisać? Chcesz dostarczać innym najświeższych informacji? To może być praca dla Ciebie! Poszukujemy osoby, która wesprze nasz gramowy newsroom, codziennie oferując czytelnikom dawkę najnowszych wiadomości ze świata gier i popkultury.

Zakres obowiązków:
  • Codzienne pisanie newsów na temat nowinek ze świata gier i popkultury,
  • Tworzenie innych treści redakcyjnych, takich jak recenzje i publicystyka,
  • Współtworzenie materiałów dla marek własnych i podmiotów zewnętrznych,
Kandydatów prosimy o przesłanie Swoich aplikacji wraz z linkami do wcześniejszych publikacji lub próbnym newsem.

Co jest dla nas ważne:
  • Umiejętność posługiwania się w piśmie poprawną polszczyzną, czyli zgodną z normami językowymi, gramatycznymi i ortograficznymi,
  • Doskonałe rozeznanie w branży gier komputerowych i konsolowych. Choć mile widziana jest też znajomość popkultury, czy ’gier bez prądu’,
  • Przynajmniej podstawowa wiedza na temat SEO i tego, co lubi Google,
  • Umiejętność szybkiego wyszukiwania i redagowania informacji w postaci soczystych newsów,
  • Biegłe posługiwanie się narzędziami do edycji tekstu, mile widziane doświadczenie z systemami CMS,
  • Zdolność do w pełni samodzielnej pracy oraz jej odpowiedniej organizacji,
  • Dobra znajomość języka angielskiego, ponieważ większość materiałów źródłowych jest właśnie w tym języku,
  • Elastyczność i dyspozycyjność, newsroom pracuje siedem dni w tygodniu,,
  • Poczucie humoru, które może być przydatne podczas kontaktu z resztą redakcji.
W zamian mamy dla Ciebie:
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności,
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie,
  • Karta MultiSport, siłownia, sala do squash'a dla ceniących aktywność fizyczną.
W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883).