Referent ds. Administracyjnych

Grupa Cermag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Poznań

123 dni temu

GRUPA CERMAG to dynamicznie rozwijająca się firma handlowa specjalizująca się
w obsłudze rynku detalicznego, inwestycyjnego i hurtowego w zakresie płytek ceramicznych, ceramiki i armatury sanitarnej, a także wyrobów chemii budowlanej, tapet i oświetlenia.

 

Standard wszystkich naszych salonów sprzedaży to nowoczesne systemy prezentacji produktów, takie jak biblioteki płytek, monitory, niekonwencjonalna ekspozycja, dedykowane stanowiska do pracy Architektów z Klientami. Wszystkie te elementy pozwalają komfortowo i profesjonalnie współpracować naszym Doradcom i Architektom z Klientami.

 

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

 

Referent ds. Administracyjnych
Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: DSS/POZ/02/2017

 

 

Referent ds. Administracyjnych to osoba, której zadaniem będzie przygotowywanie ofert handlowych, przyjmowanie zamówień od Klientów i przygotowywanie specyfikacji dostaw oraz organizowanie transportów. Będzie odpowiedzialna również za sporządzanie faktur, rozliczanie kosztów transportu i dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji.

 

Szukamy osoby, która:
 • Posiada min roczne doświadczenie zawodowe w pracy administracyjnej -warunek konieczny
 • Potrafi biegle obsługiwać MS Office
 • Jest zorganizowana i planuje swoje działania
 • Wykazuje się kreatywnością, odpowiedzialnością i zaangażowaniem
 • Ceni sobie samodzielność

 

Pracując z nami zyskasz:
 • Pracę w firmie o silnej pozycji na rynku, w której spotkasz ludzi pełnych pasji
 • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
 • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia
 • Szkolenia techniczne i produktowe podnoszące wiedzę
 • Dofinansowanie do kart sportowych
 • Możliwość przystąpienia do programu ubezpieczeń na życie, prywatnej opieki medycznej
Administratorem danych jest GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Poznań 60-111, Głogowska 248. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę GRUPA CERMAG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Głogowskiej 248, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.)".

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Administracyjnych

Specjalista ds. administracyjnych to osoba odpowiedzialna za dobre funkcjonowanie administracji w firmie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja wyznaczonych zadań administracyjnych, przygotowywanie okresowych statystyk, raportów, zestawień, sporządzanie dokumentów finansowych dla księgowości zgodnie z procedurami, prowadzenie baz danych pracowników, dbałość o wysoką jakość i ...
Specjalista ds. Administracyjnych Praca Specjalista ds. Administracyjnych

Rekrutują z Praca.pl