Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Słubice
Referent ds. planowania produkcji

Könecke Sp. z o.o.
Słubice
praca stacjonarna
1123 dni temu

Firma KÖNECKE SP. Z O.O. obecnie zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Słubice
Zadania:
  • przygotowanie zestawień i analizy potrzebnych do przygotowania planu produkcji
  • wprowadzenie zleceń produkcyjnych do systemu, przeprowadzenie prognozy produkcyjne i optymalizację produkcji
  • zapewnienie właściwego przepływu surowca/półproduktu między kolejnymi etapami produkcji
  • przygotowanie danych i raportów do obliczania wskaźników wydajnościowych
  • nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
Wymagania:
  • Skrupulatność, rzetelność, samodzielność i odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość j. niemieckiego
  • Wykształcenie min. średnie
Oferujemy:
  • możliwość zdobycia doświadczenia w naprawie i utrzymywaniu ruchu maszyn w zakładzie produkcyjnym
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość uczestnictwa w rozwojowych projektach
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Nie posiadasz doświadczenia? Nie szkodzi! Wszystkiego Cię nauczymy!