Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

    Timac Agro Polska Sp. z o.o.   Olsztyn    praca mobilna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy spotkań polowych dla...
Praca.pl Praca Dolnośląskie Dyrektor Regionalny Dolnośląskie
Regionalny Dyrektor ds. Rozwoju Sieci Sprzedaży

Superpolisa Ubezpieczenia sp. z o.o.
dolnośląskie
praca stacjonarna
2423 dni temu

Ogłoszenie numer: 1773496, z dnia 2017-09-15

Superpolisa Ubezpieczenia - najnowocześniejsza i najszybciej rozwijająca się multiagencja ubezpieczeniowa w Polsce, wchodzi w skład Grupy MAK, największego polskiego pośrednika ubezpieczeniowego. Stworzyliśmy unikatowe na naszym rynku rozwiązania IT, posiadamy bardzo korzystne warunki współpracy z Towarzystwami, nieustannie dążymy do podnoszenia jakości i konkurencyjności produktów. Inwestujemy w ludzi – ich rozwój i szkolenia.

Więcej o nas możecie przeczytać na stronie: www.superpolisa.pl

W związku z rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Samodzielne pozyskiwanie Agentów, Partnerów i Franczyzobiorców w branży ubezpieczeniowej
  • Budowanie i rozwój regionalnej sieci sprzedaży ubezpieczeń
  • Zapewnienie realizacji planów, monitorowanie poziomu sprzedaży
  • Efektywne zarządzanie siecią sprzedaży w celu osiągnięcia pożądanych wyników sprzedażowych (szkolenia, motywowanie, nadzór nad akcjami marketingowymi)
  • Uczestniczenie w rozmowach i negocjacjach z potencjalnymi kontrahentami
  • Weryfikacja i ocena potencjału rynku pod względem możliwości rozwoju biznesowego

Wymagania

  • Znajomość branży oraz rynku multiagencyjnego i pośredników ubezpieczeniowych – warunek konieczny
  • Zbudowane relacje oraz łatwość w ich nawiązywaniu i utrzymywaniu
  • Doświadczenie w budowie i zarządzaniu siecią sprzedaży
  • Komunikatywność i zdolności negocjacyjne
  • Umiejętność prowadzenia szkoleń i przekazywania wiedzy
  • Gotowość do pracy w terenie, dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • Stała atrakcyjna część wynagrodzenia oraz bardzo korzystny system premiowy uzależniony od efektów
  • Zatrudnienie w ramach Umowy Współpracy
  • Narzędzia do realizowania celów sprzedażowych (samochód, komputer, telefon, przejrzysty i atrakcyjny model współpracy dla pozyskiwanych partnerów)
  • Innowacyjny system informatyczny wspomagający pracę Agentów (porównywarka ubezpieczeń)
  • Duża samodzielność w działaniu, możliwości rozwoju zawodowego
  • Elastyczny czas pracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie)