Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubelskie
Regionalny Kierownik Sprzedaży

Oshee Polska Sp. z o.o.
lubelskie, woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
4722 dni temu

Firma OSHEE to zespół profesjonalistów, dla których praca jest pasją, a satysfakcja klienta celem rozwoju firmy. Nasz zespół jest zróżnicowany - tak jak zróżnicowana jest otaczająca nas rzeczywistość - tworzą go zarówno ludzie z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych koncernach działających w branży FMCG oraz ludzie młodzi budujący swoją drogę zawodową.

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, podlaskie, łódzkie, lubelskie, warmińsko-mazurskie
Nr Ref.: RKS

Zadania:

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży na region województw: mazowieckiego, łódzkiego, podlaskiego, lubelskiego oraz warmińsko-mazurskiego

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za realizację planów sprzedaży i budżetu podległego regionu oraz za grupę kilkunastu przedstawicieli handlowych.

Oczekiwania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Regionalnego Kierownika Sprzedaży
  • Doświadczenie w zarządzaniu grupą PH
  • Doświadczenie w branży napojowej
  • Duża dyspozycyjność i gotowość do aktywnej pracy w regionie
  • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy
  • Umiejętność pracy indywidualnej i w zespole
  • Sprawna obsługa MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole nastawionym na sukces gdzie niekonwencjonalne metody działania są codziennością;
  • Samochód służbowy i inne, niezbędne narzędzia pracy.