Podobne oferty pracy

Grupa Kapitałowa ENERGA, zajmująca się wytwarzaniem, dystrybucją, sprzedażą i obrotem energii elektrycznej i cieplnej, działająca w północnej i środkowej części kraju, dla jednej ze swoich Spółek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Energa Obrót S.A.

Komórka organizacyjna: Wydział Sprzedaży Mobilnej Rynku Masowego

Numer referencyjny: ZZL/WORP/2017/0061
Od kandydatów oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego,
  • minimum 2-letniego doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem sprzedażą sieci zewnętrznej,
  • doświadczenie w pracy w branży energetycznej, telekomunikacyjnej, bankowości będzie atutem kandydatury,
  • mile widziane doświadczenie w dużych organizacjach gospodarczych,
  • dobrej znajomości pakietu MS Office ze szczególnym uwzględnieniem znajomości programu Microsoft Excel,
  • posiadania prawa jazdy kat. B,
  • gotowości do częstych podróży służbowych (praca na terenie województwa zachodnio-pomorskiego, wielkopolskiego, lubuskiego, dolnośląskiego, opolskiego, śląskiego).
Zakres obowiązków:
  • zarządzanie podległą siecią sprzedaży (współpraca z zewnętrzną siecią sprzedaży w powierzonym Regionie w ramach realizacji celów, wsparcie pracy pośredników w działalności operacyjnej),
  • rozbudowa sieci agencyjnej (weryfikacja kandydatów, koordynacja procesu wdrożenia Agentów oraz szkoleń sieci sprzedaży),
  • raportowanie oraz ciągły monitoring wyników sprzedażowych i jakościowych osiąganych w podległym Regionie,
  • kontrola przestrzegania przez Agentów zapisów umowy agencyjnej.
Oferujemy
  • pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży i rozpoznawalną markę,
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + premia + bogaty pakiet motywacyjny),
  • niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o załączenie w CV oświadczenia: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji prowadzonych przez Energę Obrót SA, z siedzibą: Al. Grunwaldzka 472, 80-309 Gdańsk zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 ze zm.) w celach związanych z zatrudnieniem, a po zatrudnieniu także w celach podatkowych oraz zgłoszenia osób do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Każda osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz możliwości ich poprawiania. Podanie informacji dotyczących wykształcenia uzupełniającego, dodatkowych uprawnień, umiejętności, zainteresowań jest dobrowolne, natomiast podanie pozostałych danych jest obowiązkowe i wynika z przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2014 r., poz. 1502 ze zm.) oraz innych obowiązujących przepisów związanych z zatrudnieniem, w tym przepisów podatkowych oraz przepisów dotyczących ubezpieczeń zdrowotnych i społecznych.”

ENERGA Obrót S.A.

ENERGA OBRÓT S.A., prowadzi handel na krajowym i międzynarodowym hurtowym rynku energii elektrycznej oraz sprzedaż energii klientom indywidualnym i biznesowym. Jest solidnym i odpowiedzialnym partnerem, który w imieniu klienta dba o jego sprawy, wpływa na utrzymanie długofalowych oraz partnerskich relacji.

Dane firmy

al. Grunwaldzka 472
80-309 Gdańsk
pomorskie

Poznaj stanowisko: Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl