Regionalny Kierownik Sprzedaży

Fines S.A.

770 dni temu

Fines S.A. jest ogólnopolskim liderem na rynku pośrednictwa finansowego w zakresie pożyczek gotówkowych i konsolidacyjnych w sieci agencyjnej. Współpracujemy z siecią 2.500 biur kredytowych na terenie całego kraju. Jesteśmy członkiem Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce, laureatem programu Solidna Firma 2007-2014 oraz od kilku lat otrzymujemy także tytuł Firma Fair Play.

 

Naszym potencjałem jest pełen idei i zaangażowania zespół pracowników. Tworzymy nowoczesne i rozwojowe środowisko pracy oraz przyjacielski klimat sprzyjający kreatywności, otwartości i współpracy. Jeśli chcesz pracować z nami, aplikuj na stanowisko:

Regionalny Kierownik Sprzedaży

 

Główne zadania:
  • rozbudowa sieci biur kredytowych (obecnie 200 placówek)
  • promowanie oferty kredytów gotówkowych i pożyczek pozabankowych
  • wspieranie sprzedaży kredytów w podległych placówkach
  • szkolenia sprzedażowe i produktowe dla indywidulanych Agentów
  • bieżąca obsługa formalno-prawna Agentów kredytowych oraz
  • budowa i utrzymywanie długofalowych relacji
Nasze oczekiwania:
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęć do podejmowania różnych wyzwań i stałego rozwoju zawodowego
  • wrodzona rzetelność, pracowitość oraz odporność na stres
  • sprawna jazda samochodem, a także przynajmniej 1 nocleg tygodniowo w hotelu

Mile widziane doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego - doradcy, choć niekoniecznie – szukamy również ambitnych osób, także bez większego doświadczenia w branży finansowej. Przekonaj nas do siebie.

 

Oferujemy zatrudnienie w stabilnej firmie, samochód służbowy, komputer, szkolenia, wynagrodzenie podstawowe 3.000 zł brutto (z możliwością stopniowej podwyżki) na podstawie Umowy o pracę oraz premię za osiągane wyniki (zwykle od 1.500 zł do 5.000 zł brutto miesięcznie).

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 26.06.2014 r., Dz. U. z 2014 r., poz. 1182). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Fines S.A.

Spółka Fines jest niezależnym operatorem bankowym ze 100% udziałem kapitału polskiego. Działamy na rynku od 2005 roku. Jako jedni z pierwszych w kraju stworzyliśmy ogólnopolską sieć biur kredytowych w oparciu o wszechstronną platformę informatyczną.

Poznaj stanowisko: Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Kierownik Sprzedaży Regionalnej Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Podobne oferty

Rekrutują z Praca.pl