Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Regionalny Koordynator Sprzedaży

InfoMonitor Biuro Informacji Gospodarczej S.A.
opolskie
praca stacjonarna
5829 dni temu

Ogłoszenie numer: 45414, z dnia 2008-06-16

poszukuje:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie sprzedaż i koordynacja sprzedaży usług i produktów InfoMonitora Biura Informacji Gospodarczej S.A. www.infomonitor.pl realizowanej przez Partnerów i Agentów Handlowych w wyznaczonym regionie.

Wymagania

  • umiejętności sprzedażowych,
  • prawa jazdy kat.B,
  • wykształcenia wyższego, ewentualnie rozpoczętych studiów,
  • poczucia humoru,
  • silnej orientacji na realizację wyników, praktycznej znajomości obsługi komputera (MS Office: Word, Excel, Outlook). Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie stałe oraz
  • motywacyjny system prowizyjny,
  • możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku kierowniczym,
  • telefon komórkowy, laptop z łączem internetowym, pakiet zdrowotny,
  • szkolenia wdrażające w zakres obowiązków,
  • szkolenia z technik sprzedaży,
  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.