Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielkopolskie
Regionalny przedstawiciel handlowy

Schaeffler Polska Sp. z o .o.
wielkopolskie, region południowo-zachodniej Polski
praca stacjonarna
5921 dni temu

Ogłoszenie numer: 40873, z dnia 2008-03-03

Firma zajmująca się handlem w branży motoryzacyjnej.

Miejsce pracy: wielkopolskie, region południowo-zachodniej Polski

Opis stanowiska

  • obsługa techniczna klientów firmy,
  • szkolenia,
  • obserwacja rynku, propozycje,raportowanie,
  • przygotowywanie odpowiednich statystyk,
  • tłumaczenia,
  • inne zadania związane ze stanowiskiem.

Wymagania

  • wykształcenie techniczne, wyższe lub średnie
  • znajomość techniki branży samochodowej aftermarketu,
  • dobra znajomość j.niemieckiego i/lub angielskiego-konieczna,
  • dyspozycyjność,
  • obsługa komputera MS Office, Internet,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku 3-4 lata. Poszukujemy osoby na teren Wielkopolski i Polski południowo-zachodniej.

Oferujemy

  • umowa o pracę po okresie próbnym oraz podstawowe narzędzia niezbędne w pracy na podanym stanowisku