Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Inter Consult Sp. j. M. D. Sitek
podkarpackie
praca stacjonarna
3637 dni temu

Zakres terytorialny wykonywanej pracy województwa:

małopolskie / świętokrzyskie / podkarpackie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za:

  • sprzedaż wyrobów medycznych firmy
  • nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z przedstawicielami szpitali
  • utrzymywanie dobrych relacji z osobami opiniotwórczymi
  • organizowanie szkoleń i prezentacji w wybranych placówkach medycznych.
  • Regionalny przedstawiciel handlowy będzie także zobowiązany do orientacji w przetargach szpitalnych odbywających się na podległym terytorium.
Wymagania
  • dobra organizacja pracy, samodzielność, orientacja na wyniki;
  • odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu;
  • umiejętności prezentacji i negocjacji;
  • wysoka kultura osobista;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • wykształcenie wyższe;
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych i przebywania poza miejscem zamieszkania;
  • umiejętności sprzedażowe (pożądana znajomość specyfiki pracy w branży medycznej);
  • znajomość j. angielskiego mile widziana;
  • preferowany wiek 30-35 lat;
  • gotowość do CZĘSTEGO przebywania poza miejscem zamieszkania.
Oferujemy
  • samodzielną pracę w stale rozwijającej się, istniejącej od 2000 roku firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy;
  • samochód służbowy, telefon komórkowy.