Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca świętokrzyskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

BRW Sp. z o.o.
świętokrzyskie, WOJ. OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE
praca stacjonarna
5518 dni temu

Ogłoszenie numer: 62584, z dnia 2009-04-10

BRW Sp. z o.o. – renomowany producent frontów meblowych

Miejsce pracy: świętokrzyskie, WOJ. OPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŁÓDZKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE

Opis stanowiska

  • poszukiwanie nowych kontaktów handlowych,
  • podtrzymywanie istniejących relacji handlowych,
  • nadzór nad dystrybucją produktów,
  • budowanie i umacnianie wizerunku firmy u klientów,
  • monitorowanie rynku,
  • raportowanie efektów pracy.
  • Wymagania

  • preferowane miejsce zamieszkania: Opole, Częstochowa lub okolice tych miast,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. „B”,
  • wiek 28-35 lat,
  • doświadczenie w branży meblarskiej będzie dodatkowym atutem,
  • komunikatywność,
  • rzetelność i odpowiedzialność,
  • samodzielność,
  • dyspozycyjność.
  • Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • samochód służbowy,
  • Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.