Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podlaskie
REGIONALNY PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Inter Consult Sp. j. Monika Sitek, Dariusz Sitek
podlaskie
praca stacjonarna
5148 dni temu

Ogłoszenie numer: 93447, z dnia 2010-04-12

Firma zajmuje się dostarczaniem produktów medycznych do lecznictwa zamkniętego.

Miejsce pracy: podlaskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiadać będzie za nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z przedstawicielami szpitali, utrzymywanie dobrych relacji z osobami opiniotwórczymi oraz organizowanie szkoleń i prezentacji w wybranych placówkach medycznych. Regionalny przedstawiciel handlowy będzie także zobowiązany do orientacji w przetargach szpitalnych odbywających się na podległym terytorium.

Wymagania

  • dobra organizacja pracy, samodzielność, orientacja na wyniki;
  • odpowiedzialność, rzetelność i konsekwencja w działaniu;
  • umiejętności prezentacji i negocjacji;
  • wysoka kultura osobista;
  • łatwość nawiązywania kontaktów;
  • wykształcenie wyższe;
  • czynne prawo jazdy kategorii B oraz gotowość do odbywania podróży służbowych i przebywania poza miejscem zamieszkania;
  • umiejętności sprzedażowe (pożądana znajomość specyfiki pracy w branży medycznej);
  • znajomość j. angielskiego mile widziana;
  • preferowany wiek 30-35 lat.

Oferujemy

  • samodzielną pracę w stale rozwijającej się, istniejącej od 2000 roku firmie;
  • stabilne warunki zatrudnienia z możliwością rozwoju;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektów pracy;
  • samochód służbowy, telefon komórkowy.