Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Merchandiser śląskie
Regionalny Specjalista VM

Shoebox Polska Sp z o.o.
śląskie
praca stacjonarna
1899 dni temu

Office Shoes jest międzynarodowym dystrybutorem obuwia takich marek jak: Timberland, Tommy Hilfiger, Puma, Vans, Ugg, Moonboot, Pepe Jeans, DKNY, Karl Lagerfeld, NB, Converse, Lacoste i wielu innych. Obecni jesteśmy na rynkach europejskich głownie w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Chorwacji, Słowenii, Rumuni i Czarnogórze, gdzie jesteśmy liderem rynku.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej sieci w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba firmy w Katowicach oraz wizyty w naszych sklepach na terenie całej Polski

Twoje przyszłe obowiązki to:
  • Wprowadzanie i koordynacja wytycznych przygotowanych przez VM na Węgrzech dotyczących VM w całej sieci na terenie Polski
  • Dbałość o estetykę sklepów i zgodność z zasadami VM jak i bieżącymi kampaniami promocyjnymi
  • Projektowanie przestrzeni sklepu i prezentacji poszczególnych marek na sali sprzedaży
  • Zamawianie niezbędnych materiałów VM dla sklepów
  • Koordynacja i zaopatrywanie sklepów w niezbędne elementy komunikacji z klientem POS (metki, A4, plakaty reklamowe i wszelkie inne)
  • Współpraca z siedziba firmy na Węgrzech oraz z VM z Czech i Słowacji
  • Współpraca z lokalnymi partnerami
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu VM dla pracowników sklepów
  • Współpraca ze sklepem internetowym
  • Współpraca ze stylistami, blogerami
  • Współpraca z działem marketingu
  • Otwarcia nowych sklepów
Jakich umiejętności szukamy:
  • Minimum 2 letniego doświadczenia na stanowisku Visual Merchandiser'a w branży odzieżowej, preferowana branża obuwnicza
  • Bardzo dobrej znajomości zasad Visual Merchandisingu oraz bieżących trendów modowych szczególnie dotyczących obuwia
  • Umiejętności kreowania przestrzeni sklepowej pod względem komercyjnym przy dbałości o specyfikę poszczególnego sklepu
  • Gospodarnego planowania kampanii, kreatywności przy zrozumieniu zyskowności
  • umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i otwartości na międzynarodowy charakter organizacji
  • zdolności rozwiązywania problemów i analitycznego myślenia
  • Dobrej organizacji czasu pracy oraz umiejętności pracy w zespole, w tym w zespole międzynarodowym
  • Gotowości do odbywania częstych podróży służbowych
  • Dobrej znajomości pakietu Ms Office w tym Ms Excel
  • Dobrej, umożliwiającej porozumiewanie się znajomości języka angielskiego lub węgierskiego
  • Prawo jazdy kat. B
Co oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Interesującą pracę w młodym międzynarodowym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Rabat pracowniczy na marki, które sprzedajemy
  • Kartę MultiSport
  • Biuro z parkingiem w Katowicach
  • A co najważniejsze dobrą atmosferę i wsparcie