Najnowsze oferty pracy

  • District Visual Experience Manager

    C&A Polska Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    starszy specjalista (senior) / ekspert / menedżer  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    You have an eye for style! You love cool designs, get inspired by beautiful colors and shapes and are passionate about fashion and trends. Your responsibilities: Implementation and maintenance of VM image with the company's objectives in the network of stores in the subordinate district with focus...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Merchandiser Warszawa
Regionalny Visual Merchandiser

Szopex Dutkiewicz sp.j.
Warszawa
praca stacjonarna
2614 dni temu

Opracowujemy strategię ekspozycji produktu, dbamy o właściwą prezentację

oraz ciekawe łączenia stylów i kolorów.

Pomagamy zrozumieć kolekcję, przez co staje się ona bardziej czytelna dla Klienta.

Chcesz pracować w branży mody i tworzyć kreatywne wizje bez ograniczeń?

Stwarzamy ogromne możliwości i nie pozwalamy się nudzić.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska
  • Odpowiedzialność za ekspozycję produktu i jej utrzymanie
  • Realizacja wyznaczonych celów zgodnie ze standardami Firmy
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Umiejętność planowania i realizacji konkretnych zadań
  • Umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
Wymagania
  • Doświadczenie w pracy Visual Merchandisera
  • Zaangażowanie
  • Minimum średnie wykształcenie
  • Samodzielność w działaniu
  • Pozytywne nastawienie
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Mobilność, gotowość do częstych wyjazdów
  • Silna motywacja
  • Zainteresowanie aktualnymi trendami mody
  • Kreatywność i poczucie estetyki
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się Firmie
  • Codzienne wyzwania
  • Przyjazną atmosferę Zespołu
  • Niezbędne narzędzia