Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie
Regionalnych Kierowników Sprzedaży

LUBUSKA GRUPA KAPITAŁOWA
dolnośląskie
praca stacjonarna
4753 dni temu

Ogłoszenie numer: 147110, z dnia 2011-05-11

Lubuska Grupa Kapitałowa z siedzibą w Gorzowie Wlkp. Jako Generalny Partner jednego z najszybciej rozwijających się zakładów ubezpieczeń MTU Moje Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. , w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje interesujących osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Rozwój struktur sprzedaży
  • Składanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Kontakt z Partnerami
  • Dokonywanie analiz, potrzeb i oczekiwań Partnerów
  • Reprezentowanie firmy w powierzonym obszarze sprzedaży

Wymagania

  • Wykształcenia min. średniego
  • Doświadczenia w sprzedaży
  • Budowania i utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych z Partnerami
  • Doskonałych umiejętności sprzedażowych
  • Gotowość do wyjazdów w ramach podległego regionu,

Oferujemy

  • Zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia, z zagwarantowanym stałym wynagrodzeniem podstawowym oraz systemem premiowania
  • Szkolenie teoretyczne i praktyczne przygotowujące do pracy

Narzędzia jakie oferujemy to min: samochód, komputer, telefon, nawigacja