Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1786109, z dnia 2017-09-12

MANCON Projektbau Gmbh z siedziba w Düsseldorf

Zajmujemy sie budownictwem w szeroko pojetym zakresie. Szczegoly na mancon-gruppe.de

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Regipsiarz

Miejsce pracy: Niemcy / Bönen, Unna, Dortmund, Düsseldorf (NRW)

Opis stanowiska

  • montaż płyt kartonowo - gipsowych (ściany / sufity) w nowym i starym budownictwie- sucha zabudowa
  • prace ogólnobudowlane

Wymagania

  • doświadczenie pracy w zawodzie regipsiarza, murarza lub pomocnika budowlanego
  • prawo jazdy kat. "B" - mile widziane
  • dyspozycyjność i chęć podjęcia pracy na terenie Niemiec w szybkim terminie
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań przez kierownika budowy

Oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia oparte o niemiecka umowę o prace
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę
  • wszelkie narzędzia pracy

Poznaj stanowisko: Regipsiarz

Regipsiarz to osoba, która zawodowo zajmuje się montażem płyt regipsowych oraz budowaniem z nich ścianek, sufitów podwieszanych i innych konstrukcji. Oprócz tego, do jego obowiązków należy klejenie taśm na łączeniach, szpachlowanie, izolacja, i pozostałe prace wykończeniowe. Pracę wykonują w oparciu o projekty i rysunki techniczne. Wykonuje też prace przygotowawcze np. rozkłada i składa rusztowania ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl