Najnowsze oferty pracy

  • Pracownik sezonowy

    relokacja do: Oferta pojawiła się w wynikach wyszukiwania ponieważ pracodawca zapewnia pomoc w relokacji do miejsca pracy. Jeśli nie chcesz widzieć ofert z relokacją, zaznacz w filtrach tryb pracy jaki Cię interesuje. Niemcy
    pracownik fizyczny  umowa o pracę / o pracę tymczasową  pełny etat  aplikuj bez CV
    2 dni
    Praca sezonowa - sadzenie, zbiór warzyw od kwietnia 2024 Wymiar pracy: sezonowa umowa o pracę. Opis stanowiska: praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego (zbiór warzyw) oraz na godziny (12,41€/godz.netto - inne prace)
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Podkarpackie Pracownik Sezonowy Podkarpackie
Pracownik do sadzenia kwiatów ( k/m)

Concept Plus GmbH
podkarpackie, Dolna Saksonia (Emsland)
praca stacjonarna
2516 dni temu

Ogłoszenie numer: 1577914, z dnia 2017-04-28

Za Concept Plus stoi bardzo silny zespół, który postuluje ciągłość, rzetelność i zobowiązanie. Jesteśmy innowacyjną agencją pracy, która rozszerza swoją działalność o charakter międzynarodowy. W ten sposób stwarzamy niepowtarzalne szanse rozwoju osobistego dla naszych pracowników.

Obecnie dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydatów do pracy przy:

Miejsce pracy: podkarpackie, Dolna Saksonia (Emsland)

Opis stanowiska

  • Sadzenia i pielęgnacja roślin
  • Pikowanie oraz cięcie roślin
  • Nawożenie sadzonek
  • Pakowanie i komisjonowanie
  • Inne prace ogrodnicze

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku

  • Komunikujesz się w języku niemieckim, angielskim lub holenderskim

  • Potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie

  • Jesteś rzetelny, sumienny i odpowiedzialny

Oferujemy

  • Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez zakład
  • Zarobki według taryfy iGZ + dodatki i premie świąteczne
  • Praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • Opieka przez nasz wykwalifikowany zespół
  • Miejsce pracy: Dolna Saksonia (Emsland)
  • Wsparcie w relokacji