Najnowsze oferty pracy

  • Pomocnik Maszynisty Fleksograficznego

    GRAFPOL B.M.Meszkes   Bydgoszcz    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    14 godz.
    Wsparcie przy obsłudze maszyn drukujących.
  • Drukarz offsetowy (m/k)

    Trenkwalder   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Zakres zadań: przygotowanie maszyny do druku, druk etykiet w jakości oraz nakładzie zgodnym z wymaganiami, przeprowadzanie testów druków w trakcie drukowania, wypełnianie dokumentacji związanej z drukiem, rejestracja czasu pracy na maszynie.
Zobacz więcej ofert pracy

Drukarz / Maszynista Offsetowy

CCL LABEL sp z o.o.
Kiekrz, Kiekrz, Poznań
praca stacjonarna
2283 dni temu

CCL Label (branża poligraficzna) jest międzynarodowym producentem etykiet samoprzylepnych
oraz opakowań dekoracyjnych.

Odbiorcami naszych produktów są Klienci z branży kosmetycznej (higieny osobistej) i farmaceutycznej.

W efekcie dynamicznego rozwoju naszego zakładu produkcyjnego w okolicy Poznania poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kiekrz, Poznań

Wymagania:

  • wykształcenie poligraficzne
  • min. dwa lata doświadczenia na stanowisku Drukarz / Maszynista Offsetowy,
  • znajomość druku offsetowego,
  • podstawowe zdolności mechaniczne,
  • punktualność,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć podnoszenia kwalifikacji.

Poszukujemy osób dynamicznych, otwartych, chętnych do podjęcia ciekawej pracy w rozwijającej się międzynarodowej firmie.

Gwarantujemy:

  • ciekawą pracę oraz duże możliwości nauki i rozwoju
  • bogate pakiety opieki medycznej Lux Med
  • wynagrodzenie: podstawa+premia regulaminowa.

PRACA W SYSTEMIE 4-BRYGADOWYM

Praca w Kiekrzu k./ Poznania