Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Belgia Renowator Belgia
Renowator fasad betonowych

Ensila Group Sp. z o.o. Sp. k.
Belgia
praca stacjonarna
3458 dni temu

Naszym głównym celem jest zatrudnianie najbardziej efektywnych pracowników z branży budowlanej, ponieważ wiemy jak wielki jest popyt panujący w tej dziedzinie oraz jak szybko rozwijają się nowe trendy architektoniczne. Aby za nimi nadążyć, nasz zespół tworzą młodzi, entuzjastyczni, wykształceni i doświadczeni ludzie, z którymi praca to sama przyjemność. Nasze motto to „najwyższa jakość za uczciwą cenę".

Miejsce pracy: Belgia

Ensila Group sp. z o.o.Sp.k  poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:
  • Praca przy renowacji fasad betonowych na wysokościach
Wymagania:
  • Dobra znajomość języka angielskiego – WARUNEK KONIECZNY
  • Mile widziana znajomość języka flamandzkiego
  • Doświadczenie zawodowe przy renowacji fasad betonowych
  • Duże zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Dokładność i precyzja w działaniu
  • Prawo jazdy oraz własny samochód
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej finansowo firmie
  • Zarobki 400-450 euro tygodniowo
  • Zakwaterowanie
  • Ubezpieczenie: UE
Prosimy o dopisanie klauzuli: Zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.