Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Reprezentant Handlowy

Cursor SA
mazowieckie, Warszawa, Radom, Ostrołęka
praca stacjonarna
5021 dni temu

Ogłoszenie numer: 110789, z dnia 2010-08-24

CURSOR SA - Agent Handlowy Telekomunikacji Polskiej SA

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa, Radom, Ostrołęka

Nr Ref.: RH_201008_miasto

Opis stanowiska

  • czynne pozyskiwanie nowych Klientów na usługi TP SA i Orange
  • zawieranie umów z klientami indywidualnymi o świadczenie usług telekomunikacyjnych (telefon, internet, telewizja)
  • monitorowanie realizacji podpisanych usług i aktywna opieka nad pozyskanym Klientem
  • praca w terenie "door to door"

Wymagania

  • Zaangażowanie i dobra organizacja czasu pracy
  • Konsekwencja i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Umiejętność nawiązywania i podtrzymywania dobrych relacji z innymi ludźmi
  • Kreatywność
  • Uczciwość i odpowiedzialność
  • Prawo jazdy kat. B
Mile widziane:
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów indywidualnych
  • znajomość rynku telekomunikacyjnego

Oferujemy

  • atrakcyjny prowizyjny system wynagradzania
  • dogodną formę zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • satysfakcjonującą pracę w przyjaznym zespole
  • pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- handlowych oraz wsparcie doświadczonej kadry

Wynagrodzenie

do 15000 PLN