Reprezentant Handlowy

Klient portalu Praca.pl

Kraków

97 dni temu

Ogłoszenie numer: 1803189, z dnia 2017-10-17

Uważasz, że jesteś wyjątkowy? Szukasz szybkiego rozwoju? Chcesz przełamać stereotyp osiągnięcia sukcesu w parę lat?

Jesteśmy firmą w której liczą się tylko ludzie, liczysz się Ty i Twoje pozytywne cechy charakteru.

Nie stawiamy na Twoje doświadczenie, tylko na zaangażowanie i determinację.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: KRK

Opis stanowiska

  • rozbudowa obecnego portfela klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zgłaszanie pomysłów, które mogłyby usprawnić proces sprzedaży

Wymagania

  • energia i entuzjazm
  • potrafisz dążyć do celu mimo przeszkód
  • pozytywne nastawienie
  • kreatywność

Oferujemy

  • atmosferę w pracy, której nigdzie indziej nie znajdziesz
  • rozbudowany system motywacyjny (cykliczne wyjścia na gokarty, paintball itp.)
  • wysokie i stabilne wynagrodzenie
  • liczne szkolenia, podnoszące Twój rozwój osobisty
  • dla najlepszych szkolenia za granicą
  • jasne i przejrzyste zasady awansu

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy