Podobne oferty pracy

Ogłoszenie numer: 1803189, z dnia 2017-10-17

Klient portalu Praca.pl

Uważasz, że jesteś wyjątkowy? Szukasz szybkiego rozwoju? Chcesz przełamać stereotyp osiągnięcia sukcesu w parę lat?

Jesteśmy firmą w której liczą się tylko ludzie, liczysz się Ty i Twoje pozytywne cechy charakteru.

Nie stawiamy na Twoje doświadczenie, tylko na zaangażowanie i determinację.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Reprezentant Handlowy

Miejsce pracy: małopolskie / Kraków

Nr Ref.: KRK

Opis stanowiska

  • rozbudowa obecnego portfela klientów
  • doradztwo w zakresie oferowanych usług
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • zgłaszanie pomysłów, które mogłyby usprawnić proces sprzedaży

Wymagania

  • energia i entuzjazm
  • potrafisz dążyć do celu mimo przeszkód
  • pozytywne nastawienie
  • kreatywność

Oferujemy

  • atmosferę w pracy, której nigdzie indziej nie znajdziesz
  • rozbudowany system motywacyjny (cykliczne wyjścia na gokarty, paintball itp.)
  • wysokie i stabilne wynagrodzenie
  • liczne szkolenia, podnoszące Twój rozwój osobisty
  • dla najlepszych szkolenia za granicą
  • jasne i przejrzyste zasady awansu

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl