Zobacz więcej ofert pracy

Reprezentant

Holiday Travel Center Sp. z o.o.
opolskie
praca stacjonarna
3141 dni temu

LIDER NA RYNKU WAKACJI KLUBOWYCH

HOLIDAY TRAVEL CENTER SP. Z O.O.

W ZWIĄZKU Z ROZWOJEM TERYTORIUM DZIAŁANIA

POSZUKUJE OSOBY NA STANOWISKO REPREZENTANTA DO PRACY W OŚRODKU WAKACYJNYM W AUSTRII.

Nr Ref.: REP/AUT

Zadania:
  • Praca polega na oferowaniu luksusowych produktów wakacyjnych polskim klientom biznesowym.
Wymagania:
  • Gotowość do podjęcia pracy w austrii
  • Znajomość języka angielskiego (niemiecki mile widziany)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Dobra prezencja
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów niematerialnych
Oferujemy:
  • Kompleksowe przeszkolenie i praktykę przed wyjazdem
  • Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • Zakwaterowanie w hotelu
  • Podstawa
  • Prowizja