Zobacz więcej ofert pracy

Restaurant Worker

KFC Łódź Sukcesja
Łódź
praca stacjonarna
2718 dni temu

Miejsce pracy: Łódź
Nr ref.: PR/kfcsukcesja1/1511
Zadania:

Zdobądź doświadczenie zawodowe w międzynarodowej sieci restauracji KFC!

Oferujemy:

Pracę na stanowisku Pracownik Restauracji w restauracji KFC Sukcesja Łódź oraz:

- pakiet profesjonalnych szkoleń

- ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę

- przyjazną atmosferę i pracę w dynamicznym zespole nastawionym na realizację ambitnych celów

- możliwość rozwoju i awansu, w KFC potrafimy docenić pracowników - 85% kadry managerów wywodzi się z pracowników załogi

- grafik dostosowany do indywidualnych potrzeb – dzięki temu połączysz pracę z innymi swoimi zajęciami

- atrakcyjny pakiet benefitów oraz nagrody i premie za dobre wyniki pracy

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”