Podobne oferty pracy

INTITEK, francuska grupa dynamicznie rozwijająca się w Polsce, zatrudniająca blisko 700 pracowników jest firmą dostarczającą swoim Klientom rozwiązania outsourcingowe w obszarze specjalistycznych usług w zakresie IT, inżynierii mechanicznej, automatyki i elektryki przemysłowej. INTITEK ma wypracowaną pozycję na rynku europejskim, z oddziałami we Francji, Polsce, Szwajcarii, Belgii i Hiszpanii, działa także w Kanadzie i Brazylii. Od swojego powstania INTITEK rozwija silne relacje z prestiżowymi klientami sektora przemysłowego oraz usługowego, umożliwiając rozwój swoich pracowników, jak również gwarantując im uczestnictwo w projektach angażujących nowoczesne technologie, jak i tych złożonych organizacyjnie i wymagających nieprzeciętnej wiedzy i umiejętności. Digital Industry, Data Science oraz IoT to obecnie główne obszary naszego rozwoju.

Ruby on Rails Developer

Miejsce pracy: woj. kujawsko-pomorskie

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Rozwój i utrzymanie systemów typu FinTech
  • Aktywny udział w projekcie od kontaktów z klientem po tworzenie ostatecznej architektury projektu
  • Uczestniczenie w każdym etapie procesu wytwórczego
  • Rzeczywisty, bezpośredni wpływ na projekt

OCZEKUJEMY

  • Doświadczenia w projektach Ruby on Rails
  • Znajomość Java
  • Oczekiwana znajomość technologii webowych (HTML, CSS, JavaScript)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Chęć rozwoju

MILE WIDZIANE

  • Znajomość technologii AWS, Docker, PostgreSQL, vim, Git.

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach
  • Profesjonalne szkolenia

Ponieważ lubimy WYZWANIA we wszystkich obszarach działalności, 10 lat temu postanowiliśmy stworzyć firmę dla której liczy się człowiek, niezależnie od tego, czy jest naszym Klientem, czy Pracownikiem. W INTITEK odpowiadamy na wyzwania świata technologii i zwróceni jesteśmy ku przyszłości.

Droga Kandydatko, drogi Kandydacie, jeśli masz dużo pomysłów i chcesz uczestniczyć w rozwoju perspektywicznej firmy, dołącz do INTITEK!

Chcemy dzielić się z Tobą naszym entuzjazmem!

 Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Programista Ruby on Rails

Ruby on Rails jest to program stworzony w celu sprawniejszego tworzenia aplikacji webowych. Umożliwia bowiem szybsze i łatwiejsze pisanie kodu. Zastosowane w nim zostały reguły DRY (Don’t repeat yourself) oraz COC (Convention Over Configuration). Pierwsza z nich polega na unikaniu tej samej pracy, a druga na zastępowaniu samodzielnej konfiguracji poprzez gotowe rozwiązania. W RoR można zwiększać ...

Już aplikowałeś na tą ofertę

Aplikujesz na ogłoszenie

Dziękujemy! Twoja aplikacja została przekazana pracodawcy.

Trwa przekierowanie na formularz pracodawcy

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl