Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Wielka Brytania
RZEŹNIK – WYKRAWACZ, PRACA OD ZARAZ!

QUATTRO RECRUITMENT LTD.
Wielka Brytania
praca stacjonarna
4723 dni temu

Quattro Recruitment Ltd. jest angielską Agencją Pracy, której zadaniem jest zapewnienie kompleksowego zestawu usług w sferze pośrednictwa pracy i rekrutacji. Naszym celem jest budowanie długofalowych i dobrze prosperujących relacji biznesowych z klientami oraz pracownikami, dlatego staramy się zapewnić dodatkowe usługi w szerokim zakresie.

W przeciwieństwie do innych polskich agencji pracy mamy swoje biuro w Anglii, tym samym gwarantujemy pełną opiekę wszystkim naszym klientom. Quattro nie pobiera żadnych opłat za pośrednictwo pracy.

Z nami masz wyjątkową szansę do udoskonalenia swoich umiejętności i do zdobycia nowego doświadczenia na zagranicznym rynku pracy. Masz szansę rozpocząć swoją karierę w międzynarodowej firmie z możliwością rozwoju i wykorzystania nabytych umiejętności później na polskim czy zagranicznym rynku pracy.

Dla naszego Klienta poszukujemy 100 osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wielka Brytania

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie gdzie przetwarzane jest mięso wieprzowe. Praca polega na trybowaniu poszczególnych elementów wieprzowych tj. szynki, łopatki, karkówki oraz uda i oprawiania gotowego produktu. Poszukujemy zmotywowanych kandydatów Rzeźników-Wykrawaczy mięsa wieprzowego na szybkich taśmach rozbioru.

Wymagania:

NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO

  • Minimalne roczne doświadczenie w przemyśle mięsnym,
  • Zdolność do posługiwania się nożem,
  • Przed podjęciem pracy odbędzie się test kwalifikacyjny na podstawie, którego instruktor oceni zdolność do pracy z nożem. Jeżeli test przejdą Państwo pomyślnie, to zaoferujemy najwyższe stawki wynagrodzenia za pracę £8.50/h (37zł/h), jeżeli nie to zaoferujemy Państwu niższe wynagrodzenie, takie jak podczas szkolenia tj. £6.50/h (26zł/h), £7.25/h (31zł/h), £8.00/h (35zł/h) albo £8.50/h (37zł/h),

Oferujemy:
  • Wynagrodzenie do 37zł/ na godzinę (£ 8.50/na godzinę),
  • Czas pracy od 40 do 55 godzin tygodniowo,
  • Do 28 dni płatnego urlopu rocznie,
  • Biuro koordynatora bezpośrednio na miejscu pracy w fabryce,
  • Zwrot kosztów dojazdu do UK (po zdanym teście, do £100)
  • Odzież ochronną w pracy bezpłatnie,
  • Angielską telefoniczną kartę SIM w dniu przyjazdu,
  • Pomoc w otwarciu konta bankowego,
  • Pomoc w uzyskaniu numeru ubezpieczenia zdrowotnego,
  • Pomoc w wypełnieniu wszelkich niezbędnych dokumentów,
  • Pomoc w ubieganiu się o świadczenia rodzinne,
  • Powitanie i pomoc po przyjeździe do Norwich,
  • Pomoc w znalezieniu pracy dla znajomych i osób bliskich,
  • Długotrwałą wieloletnią współpracę.