Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia

Rzeźnik / Wykrawacz- Ogłoszenie archiwalne

Praca NUBISSYSTEM Sp. z o.o. / Gastronomia / Catering / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 981899, z dnia 2016-03-02

NUBISSYSTEM Sp. z o.o. zlokalizowana w Zambrowie poszukuje osób na stanowisko:

Rzeźnik / Wykrawacz

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Oferujemy pracę dla osób z doświadczeniem na produkcji w zakładach mięsnych.
  • Praca na taśmie przy wykrawaniu i obróbce mięsa, na akord.

Wymagania

  • Gotowość do ciężkiej pracy
  • Sumienność
  • Pracowitość
  • Bez nałogów
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Zarobki ok 6 tyś. zł.
  • Zapewniamy zakwaterowanie poza miejscem zamieszkania.