Rzeźnik / Wykrawacz
pl / en
Jesteś tutaj:  Strona Główna » Rzeźnik / Wykrawacz

Poznaj stanowisko:
Robotnik Produkcyjny

Robotnik produkcyjny – osoba, która pracuje w dziale produkcji, zazwyczaj na magazynie. Osoba na tym stanowisku wykonuje powtarzające się czynności, może być także zobowiązana do raportowania, wprowadzania informacji do systemu. Robotnik produkcyjny powinien posiadać wykształcenie co najmniej podstawowe lub gimnazjalne. W zależności od rodzaju wykonywanej ...

czytaj więcej: Robotnik Produkcyjny

Praca Robotnik Produkcyjny

Rzeźnik / Wykrawacz - Ogłoszenie archiwalne

Praca NUBISSYSTEM Sp. z o.o. / Gastronomia / Catering / Praca fizyczna / Przemysł / Produkcja / dolnośląskie

Oferta pracy, której szukasz jest nieaktualna!

Zobacz podobne, aktualne ogłoszenia:

Wykrawacz wykładzin - praca na produkcji Work Service S. A. dolnośląskie

Rzeźnik / Wykrawacz NUBISSYSTEM Sp. z o.o. dolnośląskie

Więcej ofert pracy »
Chcesz otrzymywać najnowsze ogłoszenia prosto na Twój e-mail?

Prosimy nie odpowiadać na poniższe ogłoszenie, gdyż z całą pewnością nie jest ono aktualne. Przedstawiamy je tutaj, aby ułatwić Państwu zapoznanie się z profilem danego pracodawcy.

Ogłoszenie numer: 981899, z dnia 2016-03-02

NUBISSYSTEM Sp. z o.o. zlokalizowana w Zambrowie poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie

Opis stanowiska

  • Oferujemy pracę dla osób z doświadczeniem na produkcji w zakładach mięsnych.
  • Praca na taśmie przy wykrawaniu i obróbce mięsa, na akord.

Wymagania

  • Gotowość do ciężkiej pracy
  • Sumienność
  • Pracowitość
  • Bez nałogów
  • Niekaralność

Oferujemy

  • Zarobki ok 6 tyś. zł.
  • Zapewniamy zakwaterowanie poza miejscem zamieszkania.