Praca.pl Praca
inzynier serwisu, Energetyka / Elektronika

Praca inzynier serwisu, Energetyka / Elektronika

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 7

  • Projektant systemów elektryki i automatyki

    Emmar Elektroplan   Zgierz    praca stacjonarna
    specjalista junior / mid  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 godz.
    Zakres obowiązków: Opracowanie schematów wielokreskowych szaf sterowniczych, Opracowanie planów montażowych szaf sterowniczych, Opracowanie list zamówieniowych, list I/O, list kablowych itp., Modyfikacja istniejących projektów, Współpraca z działem prefabrykacji szaf.
  • Inżynier Elektryk

    ELHAND TRANSFORMATORY Sp. z o.o.   Lubliniec, ul. Klonowa 60    praca stacjonarna
    2 dni
    OCZEKUJEMY: wykształcenie kierunkowe; znajomość rysunku technicznego; podstawowa znajomość zagadnień konstrukcji maszyn elektrycznych: transformatory, dławiki; komunikatywna znajomość języka angielskiego; doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym charakterze będzie dodatkowym atutem;
  • Electrical Engineer

    2 dni
    What we ask: professional education; knowledge of technical drawing; basic knowledge of electrotechnical devices: transformers, reactors; Polish language level - B1; professional experience on a similar position would be an additional asset;
  • Monter sieci trakcyjnej

    Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Będziesz odpowiadać za: przeglądy, naprawę, konserwację sieci trakcyjnej i jej urządzeń, remonty kapitalne sieci trakcyjnej, pogotowie sieci trakcyjnej i instalacji trakcyjnych; A od Ciebie oczekujemy: wykształcenia zasadniczego zawodowego technicznego (preferowane kierunki: elektronika,...
  • Monter stacji trakcyjnej

    2 dni
    Będziesz odpowiadać za: przeglądy, konserwację, naprawy urządzeń podstacji, usuwanie awarii i ich skutków, kontrolę pracy podstacji, wykonywanie prac eksploatacyjnych, w tym czynności łączeniowych, przygotowanie i likwidacja miejsca pracy związanego z dopuszczeniem brygad do pracy na...
  • Liebherr Polska Sp. z o.o.
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    9 dni
    Zadania: Identyfikowanie awarii i przyczyn ich powstawania, Naprawy, przeglądy, modyfikacje i regulacje żurawi wieżowych, Sporządzanie protokołów z zakresu napraw, Budowanie i utrzymanie trwałej relacji z klientami.