Praca.pl Praca
laborant, Przemysł / Produkcja

Praca laborant, Przemysł / Produkcja

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Specjalista /Specjalistka - Starszy Specjalista / Specjalistka ds. Analiz (Pracownia Analiz Sensorycznych)

    J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.   Gdynia    praca stacjonarna
    specjalista mid / senior  pełny etat
    23 godz.
    Opis stanowiska Przygotowanie próbek do badań sensorycznych; Przeprowadzanie badań sensorycznych, udział w panelu oceniającym; Analiza wyników oraz opracowywanie raportów z badań; Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem zarządzania jakością; Autoryzacja wyników badań;...
  • Technik Laborant w Dziale Kontroli Jakości

    Praca.pl Sp. z o.o.   Gryfice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj bez CV
    24 godz.
    Zakres obowiązków: Ocena fizycznych warunków surowców, Rejestracja i kontrola parametrów produkcji, Wykonywanie testów fizycznych i mechanicznych nowych materiałów, Przygotowywanie próbek dla klientów, Prowadzenie dokumentacji laboratorium.
  • Specjalista / Specjalistka ds. Badań Laboratoryjnych

    Roca Pool - Spa Sp. z o.o.   Gryfice    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Jeżeli posiadasz: Wykształcenie minimum średnie techniczne (warunek konieczny), Znajomość języka angielskiego (mile widziana), Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w laboratorium w firmie produkcyjnej.