Praca.pl Praca
magazynier, Transport / Spedycja, Sochaczew, sortowanie po trafności

Praca magazynier, Transport / Spedycja, Sochaczew, sortowanie po trafności najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Magazynier mazowieckie Transport / Spedycja najnowsze oferty pracy

  • Magazynier

    TECH-ROL Sp. z o.o.   Ożarów Mazowiecki    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   5 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Kompletowanie towaru handlowego na magazynie. Lokowanie produktów w swoich lokalizacjach paletowo-pułkowych. Kontrolowanie stanów magazynowych. Dbanie o porządek i zgodność asortymentową. Uczestnictwo w inwentaryzacjach.

    Grudnik Sp. z o.o.   Radzymin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 dni
    Obowiązki: przyjmowanie i wydawanie towaru z magazynu zgodnie z procedurami; załadunek i rozładunek towaru; kontrola dostaw pod względem ilościowym i jakościowym; układanie i przewożenie towarów na terenie magazynu;

    Polpak Poland Sp. Z o.o.   Reguły, Reguły, Piastów    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   6 000 - 7 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    10 dni
    Przyjmowanie i wydawanie towarów do i z magazynu oraz ich oznaczanie w oparciu o obowiązujące procedury magazynowe; Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu; Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie; Prowadzenie...
  • Kierowca - Magazynier

    Grudnik Sp. z o.o.   Radzymin    praca mobilna
    4 dni
    Zakres obowiązków: Załadunek i rozładunek towaru, Dostawa towaru do Klientów, Wydawanie towaru z dokumentów WZ. Wymagania: Prawo jazdy kategorii C, Elektroniczna karta kierowcy, Doświadczenie na podobnym stanowisku, Mile widziana znajomość branży instalacyjno-sanitarnej.