Praca.pl Praca
monter konstrukcji budowlanych, Budownictwo / Geodezja

Praca monter konstrukcji budowlanych, Budownictwo / Geodezja

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Monter Rusztowań / Pomocnik Montera Rusztowań

    KRAKBAU S.A.   Norwegia
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    montaż i demontaż rusztowań na kontrakcie zagranicznym; ścisła współpraca z Kierownikiem budowy oraz Brygadzistą;
  • Monter rusztowań (m/k/d)

    GEMEINHARDT SERVICE GmbH   Niemcy, Rosswein    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Umiejętności: Ukończone szkolenie zawodowe jako monter rusztowań (m/k/d) lub co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego w budowie rusztowań. Chęć komunikowania się w języku niemieckim lub nauczenia się go. Posiadasz prawo jazdy kategorii CE. Zespół jest dla Ciebie najważniejszy, Twoi...
  • Zbrojarz / Betoniarz

    Mosty Łódź S.A.   Łódź    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   35,00 - 42,00 zł brutto/godz.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: prace zbrojarskie na terenie bazy w Łodzi przy produkcji belek, przygotowywanie stali zbrojeniowej do montażu, montaż zbrojenia.