Praca.pl Praca
ochrony, Serwis / Technika / Montaż

Praca ochrony, Serwis / Technika / Montaż

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 2

  • Pracownik Działu Inwestycji i Eksploatacji

    PABIANICKIE CENTRUM MEDYCZNE SP Z O O   Pabianice, ul. Jana Pawła II 68    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    8 godz.
    Wymagania: Doświadczenie w eksploatacji technicznej budynków użyteczności publicznej i utrzymania infrastruktury (prawidłowa konserwacja budynku wraz z mediami, zarządzanie usługami zewnętrznymi – ochrona, sprzątanie itp.) LUB doświadczenie w inwestycjach poprzez wykonywanie...
  • Technik / Inżynier Serwisu Niskoprądowego / Systemów Przeciwpożarowych i stałych urządzeń gaśniczych

    NES Global Talent   mazowieckie    praca mobilna
    specjalista (mid) / pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 11 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: konserwacja urządzeń i instalacji niskoprądowych, ochrony przeciwpożarowej i stałych urządzeń gaśniczych, prowadzenie zleconych prac zgodnie z otrzymanymi założeniami ekonomicznymi (oferty, umowy), diagnostyka usterek i określanie trybu postępowania, tworzenie...