Praca.pl Praca
operator wozka widlowego, Przemysł / Produkcja, Wrocław

Praca operator wozka widlowego, Przemysł / Produkcja, Wrocław najnowsze oferty pracy

Brak ofert

Nie znaleźliśmy ofert pracy spełniających wybrane kryteria.

Sprawdź, czy nie ma literówek we wpisanych frazach lub spróbuj bardziej ogólnego zapytania.

Praca Operator Wózka Widłowego dolnośląskie Przemysł / Produkcja najnowsze oferty pracy

  • Operator maszyn/ Ustawiacz maszyn

    ManpowerGroup   Kudowa-Zdrój    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę tymczasową
    2 dni
    Zadania: Ustawianie i obsługa maszyn produkcyjnych; Kontrola jakości produktów; Dbanie o stan maszyn; Wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy przy maszynach produkcyjnych (możliwość przyuczenia) Dobra organizacja pracy; Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe (nie jest to warunek...
  • Pracownik Produkcji

    DOLMEB Sp. z o.o.   Świdnica, ul. Stalowa 25    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    13 dni
    Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek) Godziny pracy: 6:00-14:00, 14:00-22:00 System wynagrodzeń: stała podstawa wynagrodzenia + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny Twój zakres obowiązków: przygotowanie elementów do procesu produkcyjnego, podstawowa...