Praca.pl Praca
pracownik kompletujacy, Niemcy

Praca pracownik kompletujacy, Niemcy

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 3

  • Komisjoner

    BERGMAN Deutschland GmbH   Niemcy, Berlin
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    1 godz.
    Zadania: Kompletowanie zamówień, materiałów produkcyjnych według dokumentacji oraz systemu Transport materiałów za pomocą urządzeń transportu wewnętrznego Pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki; Składanie komponentów w zestawy i łączenie ich w produkty końcowe; Etykietowanie produktów;
  • Komisjoner / Order Picker (m/k)

    Trenkwalder   Niemcy, Ravensburg
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  rekrutacja online
    19 godz.
    Zakres obowiązków: przygotowywanie towaru wg. bieżącego zapotrzebowania, z użyciem skanera, obsługa wózka paletowego ręcznego i/lub elektrycznego – wymagane jest doświadczenie w obsłudze tego typu wózków, kontrola zamówień pod kątem ilościowym, wspomaganie pozostałych działów...
  • Magazynier - Komisjoner / Order Picker

    MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k.   Niemcy, Berlin    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat   10 500 - 13 500 zł brutto/mies.
    3 dni
    OPIS PRACY: Realizacja/kompletowanie zamówień przy pomocy prostego systemu; Podstawowa obsługa pojazdu elektronicznego do przewożenia palet / koszyków w obrębie magazynu znanej niemieckiej sieci marketów spożywczych; Dodatkowe proste prace w obrębie nowoczesnego magazynu logistycznego;...