Praca.pl Praca
serwisant, Praca fizyczna, małopolskie

Praca serwisant, Praca fizyczna, małopolskie

Nowość Sortuj wg.: daty trafności

Najnowsze oferty pracy: 8

  • Mechanik

    Emtor Spółka z o.o.   Modlnica    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    Główne zadania na stanowisku: Serwisowanie wózków widłowych i baterii; Wymiana baterii w wózkach widłowych; Wymagania: Wykształcenie zawodowe — znajomość mechaniki, elektryki, hydrauliki siłowej; Uprawnienia UDT w zakresie obsługi wózków widłowych; Znajomość pakietu Office;...
  • Technik serwisu / Specjalista ds.serwisu

    PKE Polska Sp. z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Zakres obowiązków: Serwis instalacji elektrycznych słaboprądowych, Udział w uruchamianiu i programowaniu systemów teletechnicznych (systemy sygnalizacji pożarowej, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, systemy kontroli dostępu, systemy telewizji przemysłowej), Udział w przeglądach...
  • HYDROPURE POLSKA Sp. z o.o.   za 3 dni wygasa
    pracownik fizyczny  umowa o pracę  pełny etat / tymczasowa/dodatkowa  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    Główne obowiązki: montaż urządzeń do oczyszczania wody; obsługa serwisowa przydzielonych klientów; naprawy gwarancyjne;
  • Mechanik

    Emtor Spółka z o.o.   Kraków    praca stacjonarna
    6 dni
    Główne zadania na stanowisku: Naprawy, przeglądy i konserwacje wózków widłowych; Wymagania: Mile widziane uprawnienia konserwatorskie na wózki widłowe;