Zobacz więcej ofert pracy

SALES MANAGER

IPK sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
3485 dni temu

Nasz klient, producent i dystrybutor produktów w kilku sektorach biznesowych: chemii budowlanej, systemów dociepleń, chemii gospodarczej oraz chemii profesjonalnej.
Obecnie firma poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie
Nr Ref.: nr ref. DTH/L/10/14

Opis stanowiska:
  • zarządzanie zespołem handlowców z powierzonych regionów
  • sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i kompletnych technologii w powierzonym regionie
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie doskonałych relacji z obecnymi klientami
  • monitorowanie regionalnego rynku oraz działań konkurencji

Od kandydatów wymagamy:
  • wykształcenia min. średniego (mile widziane techniczne)
  • kilkuletniego doświadczenia w sprzedaży w branży budowlanej
  • doświadczenia w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem handlowców
  • znajomości lokalnego rynku chemii budowlanej
  • znajomości pakietu Office
  • prawa jazdy kategorii B
  • umiejętności zarządzania zespołem handlowców
  • umiejętności budowania relacji z klientami
  • zorientowania na wynik

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • narzędzia pracy (samochód osobowy, telefon komórkowy, tablet)

Nadesłanych ofert nie zwracamy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926 z późn.zm.).”