Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Sales Manager

INSPIRION POLSKA Sp. z o.o.
mazowieckie, Warszawa oraz kraje nadbałtyckie
praca stacjonarna
5577 dni temu

Ogłoszenie numer: 57508, z dnia 2009-02-17

INSPIRION POLSKA Sp. z o.o. należąca do grupy INSPIRION - wiodącej na światowym rynku dostawców artykułów reklamowych, posiadającą oddziały na całym świecie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie, Warszawa oraz kraje nadbałtyckie

Opis stanowiska

  • nawiązywanie kontaktów handlowych oraz budowanie trwałych relacji ze stałymi Klientami
  • obsługiwanym regionie,
  • zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie,
  • planowanie oraz przeprowadzanie wizyt u Klientów,
  • wdrażanie działań marketingowych na podległym terenie,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomość jęz. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta,
  • bardzo dobre zdolności interpersonalne,
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania również zagranicznych podróży służbowych
  • zdolności negocjacyjne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • prawo jazdy kat. B,
  • umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Office),
  • znajomość SAP R/3 mile widziana,

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym zespole i w dynamicznie rozwijającej się firmie z branży reklamowej
  • możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki pracy