Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie
Samodzielna księgowa/Specjalista ds. kadry-płace

Cosmo International Sp. z o.o.
śląskie, Siemianowice Śląskie
praca stacjonarna
6212 dni temu

Ogłoszenie numer: 29536, z dnia 2007-05-21

Cosmo International Sp. z o.o. Siemianowice Sląskie

Miejsce pracy: śląskie, Siemianowice Śląskie

Opis stanowiska

prowadzenie księgowości, sporządzanie deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie danych do analiz ekonomicznych prowadzenie teczek pracowników wprowadzanie danych do systemu kadrowo - płacowego i programu Symfonia naliczanie wynagrodzeń dla pracowników sporządzanie raportów, deklaracji i zestawień dla instytucji zewnętrznych w zakresie obsługi kadrowo-płacowej przygotowywanie bieżących dokumentów i zestawień na potrzeby Spółki i Klienta

Wymagania

znajomość procesów finansowo-księgowych i sprawozdawczych, kilkuletnie doświadczenie w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń i prowadzeniu spraw pracowniczych rozległa i praktyczna znajomość prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków znajomość systemu kadrowo-płacowego Symfonia biegła obsługa komputera umiejętność korzystania z Internetu, umiejętność analitycznego myślenia, sumienność i dokładność, zdolności interpersonalne, komunikatywność, doświadczenie w pracy zespołowej, zaangażowanie i samodzielność, znajomość języka angielskiego, wykształcenie średnie (preferowane kierunki ekonomiczne).

Oferujemy

ciekawą pracę o dużym stopniu samodzielności, pracę w młodym zespole, kontakt z nowoczesną technologią, możliwość szkoleń, rozwoju, współpracę z firmami zagranicznymi, zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (umowa o pracę).