Podobne oferty pracy

Samodzielna Księgowa z językiem angielskim

Extor S.A.

Warszawa

Ogłoszenie numer: 265401, z dnia 2013-03-25

Extor S.A.

Oddział Warszawa-Centrum: Al. Jana Pawła II 15 (rondo ONZ)
jest firmą outsourcingową specjalizującą się w obsłudze księgowej, podatkowej i płacowej podmiotów polskich, spółek z kapitałem zagranicznym i przedstawicielstw międzynarodowych korporacji.
Naszym celem jest satysfakcja Klientów uzyskiwana poprzez udzielenie profesjonalnego wsparcia i wysokiej jakości obsługi.
Firma zarządzana jest przez osoby ze stażem pracy w środowisku międzynarodowym. Zatrudniamy 80 specjalistów mówiących w 5 językach europejskich.

www.extor.pl

Poszukujemy osoby  na stanowisko:

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: EA/04/03/2013

Opis stanowiska

  • Księgowanie faktur kosztowych, zakupu, sprzedaży i WB
  • Uzgadnianie rozrachunków
  • Naliczanie różnic kursów statystycznych i zrealizowanych
  • Przygotowanie kalkulacji CIT oraz VAT
  • Przygotowanie zestawień i informacji oraz wstępnych Sprawozdań Finansowych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Księgowej - min. 5 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość przepisów VAT i CIT
  • Samodzielność i odpowiedzialność
  • Rzetelność, dokładność
  • Doświadczenie w obsłudze wielu spółek będzie atutem

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet socjalny
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy

Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl