Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Samodzielna księgowa

Nomos sp. z o. o.
pomorskie
praca stacjonarna
4981 dni temu

Ogłoszenie numer: 116712, z dnia 2010-10-04

NOMOS sp. z o. o. to rozwijająca się firma z branży nieruchomości.

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: SK/NS/10

Opis stanowiska

  • Samodzielne prowadzenie pełnej księgowości i spraw kadrowych spółki
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych oraz ZUS
  • Kontakty z urzędami
  • Opracowywanie planu kont i polityki rachunkowości
  • Bieżąca kontrola poprawności zapisów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów lub rachunkowości
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy
  • Chęć do nauki i podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

  • Pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie