Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Samodzielna Księgowa

FK Partner Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6249 dni temu

Ogłoszenie numer: 29661, z dnia 2007-05-05

Duża Kancelaria Finansowo - Księgowa specjalizująca się w obsłudze klientów zagranicznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

• bieżąca obsługa księgowa Klientów firmy • sporządzanie rocznych sprawozdań finansowych • sporządzanie deklaracji podatkowych CIT i VAT • kontakt z US • bieżąca kontrola przebiegu rozliczeń podatkowych

Wymagania

• doświadczenie min. 3 lata (pełna księgowość) • praktyczna znajomość zasad rachunkowości • posiadanie licencji Ministra Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych • odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań • dodatkowym atutem będzie znajomość programu finansowo-księgowego Symfonia Forte, a także komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

• atrakcyjne wynagrodzenie • bezpieczeństwo zatrudnienia • pracę w przyjaznym środowisku • możliwość rozwoju w strukturach firmy • szkolenia doskonalące umiejętności zawodowe i interpersonalne.